Provoz ŠD

Podmínky pro přijetí žáků do školní družiny a školního klubu

Do školní družiny a klubu se zapisují žáci, kteří navštěvují toto zařízení pravidelně, nejméně čtyřikrát v týdnu. V jednom oddělení může být zapsáno maximálně 30 žáků, proto jsme stanovili tato kritéria.

1. Přednostně budou přijímáni žáci první třídy.
  2. Dále dojíždějící žáci a žáci zákonných zástupců, kteří jsou zaměstnaní.
  3. Při volných hodinách, při čekání na zájmové kroužky, odpolední vyučování a náboženství  mohou navštěvovat ŠD, ŠK i nepřihlášení žáci.
  4. Výjimečně, v případě závažného důvodu mohou navštívit ŠD,ŠK  nepřihlášení žáci a to po dohodě s vychovatelkou příslušného oddělení. Jedná se o děti matek na mateřské dovolené, nezaměstnaných, apod.

Vyplněné přihlášky odevzdejte, prosím, nejpozději do 13. 9. 2023.

Případné změny v docházce se mohou do přihlášek doplnit během školního roku. Veškerá nepřítomnost žáka, ale i změna v odchodu ze ŠD, ŠK musí být doložena  -  buď to písemně s datem a podpisem zákonného zástupce nebo na Edu Page – nejlépe do 12.00  příslušného dne nebo formou SMS zprávy na pracovní telefon daného oddělení.

Prázdninový provoz ŠD, ŠK

Pokud budete mít zájem, aby Vaše dítě navštěvovalo ŠD, kontaktujte p. vychovatelku příslušného oddělení, nejpozději 1 týden před danými prázdninami.

Poslední srpnový týden (přípravný) bude, v případě zájmu, provoz školní družiny zajištěn – kontaktujte nejpozději jeden týden před začátkem tohoto týdne hlavní vychovatelku – email:  tereza.sindelarova@zsjistebnice.cz

Provoz ŠD o prázdninách je podmíněn min. 5 nahlášenými dětmi.

Tyto informace najdete také na internetových stránkách školy.

Telefonický kontakt do ŠD 1. a 2. odd.:         775587708

ŠD  3. odd.:               775587710