Potřeby dětí

Co bude Vaše dítě ve školce potřebovat?

• bačkory s pevnou patou a bílou podrážkou (pantofle ne), předškolákům prozatím postačí jeden pár bačkor
  • náhradní spodní prádlo, ponožky, tričko, tepláky - uložíme dítěti do sáčku v šatně, který v MŠ dostane (i větším dětem se může stát, že se polijí)
  • pohodlné oblečení do třídy, které dítěti umožní pohyb a nebude vadit, pokud se ušpiní (např. při jídle, výtvarných aktivitách)
  • oblečení na pobyt venku (džíny nejsou na vycházku a venkovní skotačení to pravé - také prosím počítejte s tím, že se děti venku zašpiní)
  • pyžamo (jen 1.a 2. třída, v pondělí přinesete čisté, v pátek si ho odnesete domů vyprat, nezapomeňte ho podepsat)
  • ručník, povlečení a prostěradlo poskytuje MŠ (pokud se stane příhoda s počůráním, vypere ho rodič dítěte)
  • zubní kartáček, pastu na zuby a kelímek (děti z 2., 3. a 4. třídy)
  • papírové kapesníky v krabičce
  • evidenční list dítěte potvrzený od lékaře, pokud jste ještě neodevzdali do MŠ
  • pro případ podezření na nákazu, COVID-19, nechte dítěti ve školce jednu roušku v uzavíratelném sáčku.

Prosím rodiče, aby veškeré osobní věci dítěte řádně podepsali!!!

Oblečení je možné lehce zaměnit.