Aktivity v ŠD

Růže maminkám

Děti Růže maminkámve školní družině vyrobily krásnou růži z papíru pro maminky ke Dni matek.

Skládání puzzle ve školním klubu

Jedna z možností, jak trávit čas ve ŠK je skládání puzzle. Motivy jsou různé - od zvířat, krajinek, filmových hrdinů až po vesmír. Poskládané obrázky využíváme ke zkrášlení klubu a školních chodeb.

Děti z družiny udělaly radost seniorům

Dětmi vyrobené květiny putovaly do Domu seniorů ve Strakonicích.

fotky více

Bublinová show

Dne 2.2.2022 přijel kouzelník Kubula zpestřit svým vystoupením odpolední program ŠD a ŠK. Nejprve předvedl krátké kouzelnické vystoupení, do kterého zapojil nejen děti, ale i paní učitelku. Následovalo “čarování” s bublinami různých velikostí, tvarů i barev. Do bubliny dokázal na chvíli zavřít i jednu dívku a pak také další paní učitelku. Představení se všem velice líbilo, děti byly spokojené a plné dojmů.
Bublinová showBublinová showBublinová show

Pečení na Hůrce

Díky přestavbě školní kuchyňky nebylo možné péct cukroví na vánoční jarmark ve škole. Protože však máme ve škole ochotná a šikovná děvčata, uskutečnilo se pečení na Hůrce. Linecké a mrkvové dobroty se upekly, ozdobily, zabalily a nakonec odvezly do Božejovic, kde se všechny  prodaly a s chutí snědly.

Velké díky dívkám, rodičům a všem kupujícím za čas, chuť a podporu!!!!!

Pečení na HůrcePečení na HůrcePečení na HůrcePečení na HůrcePečení na HůrcePečení na HůrcePečení na Hůrce.

Tanec

I takovým způsobem se ve školním klubu využívá interaktivní tabule.

TanecTanecTanec

Tvoření ve školní družině

Ve školní družině máme šikovné děti a tak s nimi tvoříme výrobky na Vánoční jarmark.