bývalá 9.

Digitální dílna

Dne 21.11. k nám do Jistebnice dorazila digitální mobilní dílna. Kamion s dílnou zaparkoval a rozložil se na place u Smolíka. Žáci mohli shlédnout jak funguje řezací plotter, 3D tiskárna,  CNC frézka, laserová řezačka a elektronový mikroskop. Na vlastní kůži si vyzkoušeli virtuální realitu a vymodelovali si model na klíčenku, kterou si vytiskli na 3D tiskárně.

Digitální dílnaDigitální dílnaDigitální dílnaDigitální dílnaDigitální dílna

Projektový den

Dne 18. 11. 2022 se žáci 9. třídy zúčastnili projektového dne na COP Sezimovo Ústí. Ve skupinkách si prošli stanoviště robotiky a radiotechniky, vyzkoušeli si práci s pájkou a 3D modelování.

M. Kolihová

Projektový den na Střední zemědělské škole

Dne 5.10.2022 se žáci 9.třídy zúčastnili projektového dne na statku Střední zemědělské školy Tábor v Měšicích a seznámili se s praktickou výukou školy-ošetřování zvířat, pěstitelské práce, jízda traktorem.

Světový den jazyků

Dne 25.10.2022 žáci 9.třídy úspěšně pomáhali s organizací projektového Dne světových jazyků, za svoji práci byli pochváleni i oceněni sladkou odměnou.

9. TŘÍDA

Státní svátky v hodinách OV

Vánoční tradiční anglické mince pies (Tradiční vánoční dortíčky)Vánoční tradiční anglické mince pies (Tradiční vánoční dortíčky)Vánoční tradiční anglické mince pies (Tradiční vánoční dortíčky)

Vánoční tradiční anglické mince pies (Tradiční vánoční dortíčky)