2.

Čerti 2022

Mikuláš, andělé i čerti nás navštívili v naší třídě. Zavítali jsme i do COOPU v Jistebnici. Děti byly skvělé, krásně recitovaly a tančily.

Tereza Švecová

Čerti 2022  Čerti 2022


Knihovna

V úterý 6.12.2022 jsme navštívili místní knihovnu. Program pro děti byl perfektně připravený. 

Děkujeme i paní Novákové.

Tereza Švecová

Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna Knihovna


Cvičení v přírodě

5.10.2022 jsme se vydali do přírody. Došli jsme přes pole a louky do Hůrky, kde jsme si dali svačinu, děti si pohrály na dětském hřišti a šli jsme zpátky do Jistebnice. Děti byly moc šilovné.

Tereza Švecová

Cvičení v přírodě Cvičení v přírodě

 

 


Den světových jazyků

25.10.2022 se naše třída zapojila do projektu ,,Den světových jazyků". Celý den jsme se věnovali jedné zemi - Slovensku. Děti se seznámili se základními informacemi, s jazykem, s typickými znaky a upletly si z vlny ,,korbáčky". Společně jsme vytvořili krásnou ovečku a sestavili puzzle. Den se velmi vydařil.

Tereza Švecová

Den světových jazyků


Gala den

13.10.2022 jsme měly ve škole ,,Gala den". Děti se krásně oblékly do svátečního oděvu. Děkuji rodičům za jejich pomoc. Moc to všem slušelo.

Tereza Švecová

Gala den


Papučový den

5. října 2022 se žáci naší třídy zapojili do celostátní akce - Papučový den. Fotografie jsme poslali do táborského hospice Jordán.

Tereza Švecová

Papučový den Papučový den2. TŘÍDA


Country písně

Country písněCountry písně


Knihovna

KnihovnaKnihovnaKnihovnaKnihovna


Halloween day

Halloween dayHalloween day


Návštěva knihovnice z Milevska

Návštěva knihovnice z MilevskaNávštěva knihovnice z MilevskaNávštěva knihovnice z MilevskaNávštěva knihovnice z MilevskaNávštěva knihovnice z MilevskaNávštěva knihovnice z MilevskaNávštěva knihovnice z Milevska