Archiv Kulišáren 22/23

Den otevřených dveří u 42. mechanizovaného praporu Tábor

Na pozvání majorky Gabriely se děti ze třídy Balónků a Pastelek zúčastnily dne otevřených dveří v kasárnách 42. mechanizovaného praporu v Táboře.

Děti čekala prohlídka několika Pandurů včetně zdravotnického, vojenské Tatry, Hiluxů, protichemického vozidla a vyprošťovacího vozidla zvaného Mamut a minometu.

Po ukázkách statických následovalo něco málo akce. Děti se mohly podívat na to, jak vojáci bojují z blízka, jak zneškodňují „teroristy“ za ohlušující střelby všemožných zbraní. Jako další byla na řadě ukázka psovodů vojenské policie, kteří si několik z dětí vybrali jako „pašeráky“, při čemž jednomu z našich dětí schovali do batůžku kontraband. Následně měl policejní pes za úkol děti obejít a kontraband najít. Děti si celou „show“ náramně užily a odjížděly plny nových zážitků.

Tímto bychom kapitánce rádi poděkovali za pozvání a péči o naší skupinu.

 

Den otevřených dveří u 42. mechanizovaného praporu TáborDen otevřených dveří u 42. mechanizovaného praporu TáborDen otevřených dveří u 42. mechanizovaného praporu TáborDen otevřených dveří u 42. mechanizovaného praporu Tábor

 


BESIP show

V pondělí 19.6.2023 proběhla na fotbalovém hřišti BESIP show. Děti tato akce velmi zaujala. Na děti čekala nejen zajímavá podívaná v podobě exhibice mistra ČR v biketralu, ale také se dozvěděly užitečné informace jak se pohybovat v silničním provozu.

 

BESIP showBESIP showBESIP showBESIP show


Vítání občánků

Ve středu 14.6.2023 se v galerii u kostela uskutečnilo vítání občánků. Paní učitelka O. Kosová s dětmi nacvičila několik básní a písní, kterými děti a jejich rodiče přivítaly.

 

Vítání občánků


Den dětí

1.6.2023 se uskutečnila oslava mezinárodního dne dětí i v naší školce. Pro děti byla připravena "šipkovaná"a opékání buřtů.

Děti ze třídy Pastelek a Balónků se vydaly podle mapy, kterou si vyzvedly u paní sekretářky ve škole, po různých zastaveních směrem k opékání buřtů na "Majdaleně". 

Děti s Rybiček a Broučků se vydaly po připravených šipkách směrem do městských sadů, kde si také opekly buřty a zahrály si spoustu krásných her. 

 

Den dětí Den dětí Den dětí Den dětíDen dětíDen dětíDen dětíDen dětí

 

 


Výlet - Fantazium Roseč

V úterý 30.5.2023 se děti ze třídy Pastelek a Balonků vydaly na výlet do Fantazia v obci Roseč. V plánu byla cesta autobusem po široké dálnici i úzkých klikatých silničkách. Pro děti byl ve Fantazium připravený krásný program skládající se z několika různě zaměřených okruhů (voda, houby, stopy, skřítci), které si děti ve skupinkách obešly, a splnily řádu připravených úkolů. 

 

Výlet - Fantazium RosečVýlet - Fantazium RosečVýlet - Fantazium RosečVýlet - Fantazium RosečVýlet - Fantazium Roseč


Divadlo - "O Plaváčkovi"

Ve čtvrtek 25.5.2023 k nám do školky dorazilo divadlo Na cestě s loutkovou pohádkou O Plaváčkovi. Děti si pohádku moc užily. 

 

Divadlo - "O Plaváčkovi"Divadlo - "O Plaváčkovi"Divadlo - "O Plaváčkovi"Divadlo - "O Plaváčkovi"


Předávání cen z výtvarné soutěže

Děti z mateřské školy se zúčastnily výtvarné soutěže na téma "Požární ochrana očima dětí". Na některé děti z naší školky se usmálo štěstí a jejich díla byla vybrána a oceněna. 

 

Předávání cen z výtvarné soutěžePředávání cen z výtvarné soutěžePředávání cen z výtvarné soutěže


Sférické kino

V pátek 5.5.2023 zavítalo do naší školy sférické kino. Sluneční soustava a planety bylyzobrazované v celé kopuli a děti tak měly pocit, že jsou přímo ve vesmíru, nebo pod mořskou hladinou. Děti byly z představení velmi nadšené. 

 

Sférické kino Sférické kino Sférické kino Sférické kino Sférické kino


Filmový večer a přespávání ve školce

Ve čtvrtek 4.5.2023 čekal na děti z Pastelek a Balónků nevšední zážitek. V rámci projektu "Hrdá škola" je čekal další z tematických dnů a to filmový večer, který si spojily s přespáváním ve školce. Děti se ve večerních hodinách sešly ve školce, posilnily se občerstvením, které jim rodiče připravili a vydaly se na cestu k lesíku, kde je čekala "hledačka". Každý měl za úkol, podle tajného listu, v lesíku najít přesně tu věc, kterou měl na obrázku. Vzhledem k tomu, že máme ve školce odvážné děti, vydávaly se do lesíka jednotlivě. Úspěšně si každý našel svojí odměnu a mohl se spokojený vrátit do školky na promítání filmu. 

Filmový večer a přespávání ve školceFilmový večer a přespávání ve školceFilmový večer a přespávání ve školceFilmový večer a přespávání ve školceFilmový večer a přespávání ve školceFilmový večer a přespávání ve školceFilmový večer a přespávání ve školceFilmový večer a přespávání ve školce


Oslava čarodějnic

V pátek 28.4.2023 měli v MŠ slet všechny čarodějnice i čarodějové z blízkého i dalekého okolí. Bohužel čarodějnicím nepřálo počasí a tak se museli uchýlit do bezpečí školky, kde si užili různé čarodějnické hry a soutěže. 

 

Oslava čarodějnicOslava čarodějnicOslava čarodějnicOslava čarodějnicOslava čarodějnicOslava čarodějnicOslava čarodějnic


Beseda se spisovatelkou Dankou Šárkovou

V úterý 25.4.2023 se děti ze třídy Pastelek a Balónků vydaly do místní knihovny na besedu se spisovatelkou Dankou Šárkovou. Paní spisovatelka dětem představila svoje knihy z oblasti Krkonoš a zahráli si společně na herce. Děti měly možnost zakoupit knihy i s věnováním. 

 

Beseda se spisovatelkou Dankou ŠárkovouBeseda se spisovatelkou Dankou ŠárkovouBeseda se spisovatelkou Dankou ŠárkovouBeseda se spisovatelkou Dankou Šárkovou


Den Země

V pátek 21.4.2023 jsme se v rámci Dne Země rozhodli v okolí naší školky sebrat odpad a ostatní věci, které do přírody nepatří. Po úklidu si děti vyrobily tzv. "semínkové bomby" a během vycházky každý svojí bombu zahodil. 

 


Den zlepšení školy

V rámci zapojení MŠ a ZŠ do projektu Hrdá škola, nás čekal další z tématických dnů a to den zlepšení školy. Děti vyráběly různé předměty, kterými vyzdobily různá místa ve školce i jejím okolí. 

 

Den zlepšení školy Den zlepšení školy Den zlepšení školy Den zlepšení školy Den zlepšení školy Den zlepšení školy Den zlepšení školy Den zlepšení školy Den zlepšení školy  


Návštěva jistebnické skládky

V rámci opakování tématu ekologie a třídění odpadu se děti ze třídy Pastelek a Balónků v úterý 18.4.2023 vydaly na exkurzi na jistebnickou skládku. Na skládkce je paní správkyně skládky provedla po všech stanovištích, na kterých děti mohly vidět různé odpady, jejich třídění a práci s nimi. 

 

Návštěva jistebnické skládkyNávštěva jistebnické skládkyNávštěva jistebnické skládkyNávštěva jistebnické skládky


Zápis do ZŠ

Ve dnech 12 a 13.4.2023 proběhl zápis do první třídy ZŠ Jistebnice. 

 

Zápis do ZŠZápis do ZŠZápis do ZŠZápis do ZŠ


Návštěva v první třídě ZŠ

Na pozvání žáků první třídy se ve středu 5.4.2023 předškoláci z MŠ vypravili na návštěvu do základní školy. Paní učitelka seznamila děti s prostředím, které je od září bude čekat. Děti si zkusily, jaké to je sedět v lavici. Spočítaly se školáky pár příkladů, ukázaly že již znají nějaká písmena. Na oplátku pozvali předškoláci prvňáky na návštěvu do MŠ. 

 

Návštěva v první třídě ZŠNávštěva v první třídě ZŠNávštěva v první třídě ZŠNávštěva v první třídě ZŠ

 


Divadlo "Princové jsou na draka"

V úterý 4.4.2023 k nám do školky zavítalo divadlo Kolem s pohádkou "Princové jsou na draka". Pan herec s paní herečkou zahráli dětem veselou pohádku. Děti si jí, jako vždy moc užily. 

 

Divadlo "Princové jsou na draka" Divadlo "Princové jsou na draka" Divadlo "Princové jsou na draka" Divadlo "Princové jsou na draka"


Upcycling day aneb dej věcem nový život

V rámci zapojení MŠ a ZŠ do projektu Hrdá škola, nás čekal další z tématických dnů a to Upcycling day, aneb dej předmětům kolem sebe nový život. 

 

Upcycling day aneb dej věcem nový životUpcycling day aneb dej věcem nový životUpcycling day aneb dej věcem nový životUpcycling day aneb dej věcem nový životUpcycling day aneb dej věcem nový životUpcycling day aneb dej věcem nový život


Rybičky na návštěvě v knihovně

Ve středu 22.3.2023 se děti a paní učitelky ze třídy Rybiček vydaly na návštěvu do Jistebnické knihovny. Paní knihovnice si s nimi popovídala o knížkách, několik jim jich ukázala, společně si kousek z vybrané knížky přečetli.

Rybičky na návštěvě v knihovněRybičky na návštěvě v knihovněRybičky na návštěvě v knihovněRybičky na návštěvě v knihovně


Divadlo "Jak koza pletla pomlázku"

V úterý 21. 3. navštívilo školku divadlo Okýnko s pohádkou ,,Jak koza pletla pomlázku“. Veselá velikonoční pohádka o koze, která nevěděla, jak se oslavují jarní svátky. Děti divadlo ocenily velkým potleskem.

Vynášení MorenyVynášení MorenyVynášení Moreny


Vynášení Moreny

V pondělí 20.3. se děti symbolicky rozloučily se zimou a přivítaly jaro. Vyrobily si Moranu pomocí klacíků, skořápek od vajec a podobných přírodních materiálů. Cestou k potoku si přednesly básničky o Moraně a zazpívaly písničky o jaru. Při vhození do potoka děti zimě zamávaly a už se těší na jaro.

Vynášení MorenyVynášení MorenyVynášení MorenyVynášení MorenyVynášení Moreny


Divadlo "Pojďte si s námi hrát na dobu rytířů, princů a princezen"

Ve středu 22.2 do jistebnického kulturního domu zavítala agentura Pernštejni se svým představením "Pojďte si s námi hrát na dobu rytířů, princů a princezen". Představení se kromě dětí ze školy zúčastnily i děti ze školkových tříd Pastelek a Balónků. Herci děti přenesli do dob dávno minulých, ve kterých pro ně sehráli pohádkové drama o zlých a hodných rytířích. Děti představení velmi zaujalo. 

 

Divadlo "Pojďte si s námi hrát na dobu rytířů, princů a princezen" Divadlo "Pojďte si s námi hrát na dobu rytířů, princů a princezen" Divadlo "Pojďte si s námi hrát na dobu rytířů, princů a princezen" Divadlo "Pojďte si s námi hrát na dobu rytířů, princů a princezen" Divadlo "Pojďte si s námi hrát na dobu rytířů, princů a princezen"

 

 


Karneval v MŠ

V pátek 17.2 se v naší školce uskutečnil karneval. Rodiče a děti připravili různorodé masky, někteří se převlékli za akční hrdiny, jiní zase za různé pohádkové postavy či zvířata. Něco však měli všichni společné, užili si velkou zábavu při všech možných soutěžích, zatančili si s kamarády i sami. Vrcholem karnevalového reje, jak se na správný karneval sluší, byla tombola, ve které zvítězil úplně každý! Tímto chceme rodičům poděkovat za spolupráci. 

 

Karneval v MŠKarneval v MŠKarneval v MŠKarneval v MŠKarneval v MŠKarneval v MŠKarneval v MŠKarneval v MŠ

 

 


Masopustní průvod

Ve čtvrtek 16. 2. 2023 se konal velký masopustní průvod za účasti všech školkových dětí, paní učitelek, pana učitele a některých rodičů. Průvod vycházel od mateřské školy a za zpěvu písní a hry na tahací harmoniku děti navštívily paní kuchařky ve školní jídelně. Poté průvod došel na náměstí, kde na chvíli zastavil a s rodiči, ale i prarodiči si společně zatančili a zazpívali.

Masopustní průvodMasopustní průvodMasopustní průvodMasopustní průvodMasopustní průvod


 


Den šílených účesů

V rámci zapojení naší školy a školky do projektu Hrdá škola jsme měli další z tematických dnů. Se ve středu 15.2.2023 uskutečnil DEN ŠÍLENÝCH ÚČESŮ.  Rodiče dětem vymysleli spoustu bláznivě kreativních účesů, kterými se děti pochlubily ve školce svým kamarádům. Tento roztodivný den si děti i s paními učitelkami náležitě užily.


Den šílených účesů Den šílených účesů Den šílených účesů Den šílených účesů Den šílených účesů


Kouzelnická show s pejskem

Ve čtvrtek 2.2 k nám do školky zavítal veleznámý kouzelník Kubula se svým čtyřnohým kamarádem. Děti pobavil různými humornými scénkami. Ukázal jim několik kouzelnických triků, a pak také to, co naučil svého čtyřnohého kamaráda. Ten ukázal dětem jak je poslušný, jak umí tančit, skákat a co vše udělá za něco dobrého na zub. Děti si show náramně užily a už se těší na další Kubulovu návštěvu.

Kouzelnická show s pejskem Kouzelnická show s pejskem Kouzelnická show s pejskem Kouzelnická show s pejskem Kouzelnická show s pejskem


Oční vyšetření

Ve středu  1.2.2023 se v naší školce, jako již tradičně, konalo vyšetření očí od společnosti PRIMAVIZUS. Bylo provedeno preventivní screeningové vyšetření zraku přihlášených dětí. Při tomto vyšetření je vysoká šance záchytu dioptrické vady a eliminace případných komplikací. 

 

Oční vyšetření Oční vyšetření


Plavecký výcvik Pastelek a Balónků

Od 12.1 začal pro děti z Pastelek a Balónků plavecký výcvik v táborském bazénu. Na děti čeká celkem 10 lekcí. S dětmi pracují zkušení a kvalifikovaní instruktoři plavání, kteří u nich hravou formou a s využitím nejrůznějších plaveckých pomůcek rozvíjejí první plavecké dovednosti. 

Plavecký výcvik Pastelek a BalónkůPlavecký výcvik Pastelek a BalónkůPlavecký výcvik Pastelek a BalónkůPlavecký výcvik Pastelek a BalónkůPlavecký výcvik Pastelek a Balónků


Klaun a jeho kamarádi

Ve středu 25.1 se na svoje kamarády přijel podívat klaun Ferdinan s jeho zábavným programem s názvem "Klaun a jeho kamarádi". Se svojí asistentkou předvedli dětem kouzelnické triky, u kterých jim pomáhali dobrovolníci z řad dětí. Klaun pak dětem předvedl parádní jízdu na jednokolce, žonglování s míčky a obručemi, cvičení s lasem. Na závěr si pak pro svoje kamarády připravil překvapení a tím bylo vystoupení s pejskem. 

Klaun a jeho kamarádiKlaun a jeho kamarádiKlaun a jeho kamarádiKlaun a jeho kamarádi


Logopedické vyšetření

V pondělí 16.1. proběhlo v MŠ logopedické vyšetření paní logopedkou Ilonou Drápalovou. Jednalo se o individuální vyšetření přihlášených dětí. Paní logopedka se zaměřila na správnou výslovnost, úchop tužky a kresbu. 


Lyžařský výcvik Monínec

Lyžařský výcvik na Monínci proběhl hned po vánočních prázdninách. Děti čekaly čtyři dny plné sportu a zábavy. Vrcholem kurzu byly závody a ukázka pro rodiče, toho, co se jejich dítka za tyto dny zvládly naučit.

 

Lyžařský výcvik Monínec Lyžařský výcvik Monínec Lyžařský výcvik Monínec Lyžařský výcvik Monínec Lyžařský výcvik Monínec Lyžařský výcvik Monínec


Vánoční Kino v KD Jistebnice

Poslední školkový den roku 2022 tedy čtvrtek 22.12 měly děti z Pastelek a Balónků možnost shlédnout pohádku v KD Jistebnice ,,Willy a kouzelná planeta“. Dobrodružná pohádka, ve které na chlapce a jeho kamaráda robota číhá mnoho nástrah a objevů děti velmi zaujala.


Ježíšek v MŠ

Na den 19.12 byl do školky "objednaný" Ježíšek. Než však, přišel připravily si děti z dramatického kroužku pro svoje kamarády vánoční pohádku, po té se děti dočkaly dlouho  očekávané návštěvy Ježíška. Každý přinesl malé občerstvení v podobě cukroví, vánočky a ovoce. Každá třída Ježíškovi poděkovala básničkou a zazpívala vánoční koledu. Dětem zářila očička! Tento sváteční den, jsme si moc užili! 


Ježíšek v MŠJežíšek v MŠJežíšek v MŠJežíšek v MŠJežíšek v MŠJežíšek v MŠJežíšek v MŠJežíšek v MŠJežíšek v MŠJežíšek v MŠJežíšek v MŠJežíšek v MŠ


Besídky a příprava na Vánoce v MŠ

V předvánočním čase se děti pilně připravovaly na vánoční besídku, kterou chystaly pro své blízké. Začalo to velkým pečením perníčků, lineckým cukrovím a vanilkovými rohlíčky, které provonělo celou školku. Z oken zněly koledy, vánoční básně a hlavně, dětský smích!

Besídky probíhaly 13.12. a 15.12.. Vánoční posezení s rodiči a příbuznými proběhlo ve velmi dobré náladě a hojném počtu. Děti předvedly krásná vystoupení, která nacvičily s paní učitelkami a panem učitelem.

 

Besídky a příprava na Vánoce v MŠBesídky a příprava na Vánoce v MŠBesídky a příprava na Vánoce v MŠBesídky a příprava na Vánoce v MŠBesídky a příprava na Vánoce v MŠ


Mikuláš, Čert a Anděl v MŠ

Jako každým rokem se i letos děti z celé mateřské školy těšily na Mikulášskou nadílku, která patří k tradičním předvánočním zvykům. Jejich těšení se naplnilo 5. prosince, kdy do MŠ přišel Mikuláš s andělem a pekelníky. V knize hříchů se na každou třídu našlo pár drobností, které děti slíbily, že pro příští rok napraví. Mikulášovi a jeho družině přednesly básničky, zazpívaly písničky a za odměnu na každého čekal balíček s překvapením. Mikuláš ve školce nebyl jediný, který dětem něco nadělil. V místním obchodním domě děti dostaly také pěknou nadílku.

 

Mikuláš, Čert a Anděl v MŠMikuláš, Čert a Anděl v MŠMikuláš, Čert a Anděl v MŠMikuláš, Čert a Anděl v MŠMikuláš, Čert a Anděl v MŠMikuláš, Čert a Anděl v MŠMikuláš, Čert a Anděl v MŠMikuláš, Čert a Anděl v MŠMikuláš, Čert a Anděl v MŠMikuláš, Čert a Anděl v MŠMikuláš, Čert a Anděl v MŠMikuláš, Čert a Anděl v MŠ

 


Zdobení a rozsvěcování vánočního stromečku

Den před prvním adventním víkendem se děti ze školky sešly na Školkové zahradě, aby si nazdobily svůj vlastní stromeček.  Za pomoci paních učitelek si ráno děti vyrobily svoje ozdoby a řetězy, které si na stromeček navěsily.  Na závěr si s prskavkou v ruce náležitě užily rozsvícení stromečku.

 

Zdobení vánočního stromečku Zdobení vánočního stromečku Zdobení vánočního stromečku Zdobení vánočního stromečku Zdobení vánočního stromečku Zdobení a rozsvěcování vánočního stromečkuZdobení a rozsvěcování vánočního stromečkuZdobení a rozsvěcování vánočního stromečkuZdobení a rozsvěcování vánočního stromečkuZdobení a rozsvěcování vánočního stromečku


Divadlo "Kouzelná truhlička"

Ve středu 23. listopadu zavítalo do naší Školky divadlo Okýnko z Českých Budějovic s předvánoční pohádkou s názvem "Kouzelná truhlička".

 

Divadlo "Kouzelná truhlička"Divadlo "Kouzelná truhlička"Divadlo "Kouzelná truhlička"Divadlo "Kouzelná truhlička"


Vítání občánků

Ve čtvrtek 17.11.2022 se v kulturním domě Jistebnice uskutečnilo vítání nově narozených občánků města. Děti pod vedením paní učitelky Olgy Vavříkové si pro rodiče a děti připravily krátké pásmo básní a písní. 

 

Vítání občánků Vítání občánků Vítání občánků


Svatomartinské pečení

Na svatého Martina si děti upekly obzvláště vypečené svatomartinské rohlíčky. Za asistence paních učitelek si každý mohl vyválet, naplnit makovou, ořechovou nebo jablečnou nádivkou a zarolovat svůj rohlíček. A pak si je jako správní jedlíci, na společné hostině, mohli vychutnat. 

 

Svatomartinské pečení Svatomartinské pečení Svatomartinské pečeníSvatomartinské pečeníSvatomartinské pečení

 

 


Dopravní výchova s MP Tábor

3. a 8.11 se děti na pozvání MP Tábor zúčastnily dopoledne na dopravním hřišti v tělocvičně bývalé ZŠ ve Světlogorské ulici v Táboře. Výuka probíhala ve dvou blocích. První byla teoretická část, ve které paní policistka seznamovala děti s pravidly silničního provozu a se správnou výbavou jízdního kola. Ve druhé části, si děti vše prakticky vyzkoušely na šlapacích motokárách a odrážedlech na silnicích dopravního hřiště za asistence strážníku MP Tábor.  Jedním z největších zážitků však byla jízda autobusem a táborskou MHD. 

 

Dopravní výchova s MP TáborDopravní výchova s MP TáborDopravní výchova s MP TáborDopravní výchova s MP TáborDopravní výchova s MP TáborDopravní výchova s MP TáborDopravní výchova s MP TáborDopravní výchova s MP Tábor


Dýňování a stezka odvahy

V úterý 1. 11. 2022 se na zahradě naší školky uskutečnilo Dýňování. Na něj si každý přinesl svojí dýni, ze které se za pomoci nožíků a lžic snažil udělat co největšího bubáka. Pro ty, kteří toho neměli dost, byla ještě připravena zábava v podobě tiskání vlastnoručně vyrobenými bramborovými tiskátky na průhlednou fólii. Výsledná landartová instalace zdobila naší zahradu do prvního deště, který přišel záhy po skončení naší akce. Po Dýňování si zaměstnanci MŠ, připravili pro děti krátkou stezku odvahy, která byla pro děti, ale i jejich nebojácné rodiče. 

 

Za kolektiv MŠ chceme poděkovat rodičům a dětem za hojnou účast a již dnes se těšíme na další společné akce. 

 

Dýňování a stezka odvahyDýňování a stezka odvahyDýňování a stezka odvahyDýňování a stezka odvahyDýňování a stezka odvahyDýňování a stezka odvahyDýňování a stezka odvahyDýňování a stezka odvahyDýňování a stezka odvahyDýňování a stezka odvahy

 


Vyšetření školní zralosti

V úterý 25.10 se v naší MŠ uskutečnilo vyšetření školní zralosti pro budoucí školáky. Rodiče, kteří měli zájem mohli přihlásit své děti, které pak pod dozorem pracovnic PPP Tábor, plnili dvě části úkolů. V první časti děti plnily úkoly ve skupině, druhá část probíhala individuálně. 

Z pohledu školoní zralosti se zaměřovali na řeč, grafomotoriku na zrakové a sluchové vnímání, úroveň předmatematických představ, koncentraci pozornosti a schopnost plnit zadané úkoly.

Vyšetření školní zralosti


Suit-up den

V rámci projektu "Hrdá škola" se i naše ZŠ a MŠ zapojí do různých tématických dnů. První z těchto dnů byl SUIT-UP DAY neboli DEN V GALA, děti a zaměstnanci měli za úkol přijít tento den do školky ve společenckém oblečení, jak se jim tato výzva povedla posuďte sami.

 

Suit-up denSuit-up denSuit-up denSuit-up denSuit-up den


Divadlo "Perníková chaloupka"

Ve středu 12. října zavítalo do naší Školky divadlo Na Cestě s pohádkou s názvem "Perníková chaloupka".

 

Divadlo "Perníková chaloupka" Divadlo "Perníková chaloupka" Divadlo "Perníková chaloupka" Divadlo "Perníková chaloupka"


Papučový den 2022

Dne 5.10.2022 se našeopět zapojila do projektu Papučový den domácí hospicové péče. Nejen děti ale i paní učitelky, pan učitel a paní provozní si přinesli z domova své oblíbené papuče a tím projekt podpořili. Učitelé se také snažili přiblížili dětem téma péče o nemocného v domácím prostředí.

Papučový den 2022Papučový den 2022Papučový den 2022Papučový den 2022Papučový den 2022


Divadlo "Všude číhá vlk"

V pátek 9. září zavítalo do naší Školky divadlo Kolem s první pohádkou nového školního roku s názvem "Všude číhá vlk".

 

Divadlo "Všude číhá vlk"Divadlo "Všude číhá vlk"Divadlo "Všude číhá vlk"Divadlo "Všude číhá vlk"