3.

Den s mazlíčky

Dvacátý druhý červen byl den, kdy si děti mohly přinést do školy své domácí mazlíčky. S radostí jsme se seznámili s želvičkou, králíčkem, jezevčíkem a oblovkou.Den s mazlíčky

Hurá na prázdniny!

Kdo to letos vlastně do té naší třídy chodil?:)

Hurá na prázdniny

Loučení s deváťáky

27.6. se s celou školou rozloučili letošní deváťáci. Jejich krátké vystoupení nás mile pobavilo. Přejeme jim hodně štěstí a úspěchů v nových školách.

Loučení s deváťáky

Projektový den ve škole

9.6. proběhl v naší třídě projektový den. Seznámili jsme se s prací soukromého zemědělce, dozvěděli jsme se mnoho zajímavého o krajině, zemědělských plodinách i o zemědělské technice.

Projektový den  ve škole

Výlet

16.6. jsme vyrazili na výlet do ZOO Hluboká.

Výlet

Květnaté pásy

25.3. probíhaly ve škole zajímavé besedy o květnatých pásech v Jistebnici. Poučili jsme se o úloze květin v přírodě, o životě hmyzu, podívali jsme se na krajinu kolem nás novým pohledem a odnesli jsme si i opravdová semínka rostlin.

E. Urbanová

Květnaté pásy Květnaté pásy Květnaté pásy Květnaté pásy Květnaté pásy Květnaté pásy

Městská knihovna Jistebnice

29.3. byla 3. třída na besedě o pravidlech slušného chování v MK v Jistebnici. Děkujeme paní Novákové za připomenutí základních věcí i rozšíření povědomí o správném chování.

Městská knihovna Jistebnice  Městská knihovna Jistebnice

Poznáváme zvířata

29.4. jsme se seznámili s Pupíčkem, Toníčkem a Jiříčkem, Bertíčkem, Růženkou, Bodlinkou a Buchtičkou ze záchranné stanice Ikaros a poznali jsme, jak jsou tato zvířata (vakoveverka, chameleoni, morče, užovka, ježek a sova) úžasná. Mnoho díků panu Hořákovi a jeho asistentce, kteří nám je představili.

Poznáváme zvířata

Karneval

11. březen byl karnevalový - kdo chtěl, přišel do školy v masce, nechyběly hry ani hudba a tanec.

Karneval Karneval Karneval Karneval  Karneval

Sladovna Písek

16. 2. naše třída navštívila galerii Sladovna v Písku (https://www.sladovna.cz/). Prošli jsme výstavy Voda mne napadá, Mraveniště a Hnízdo ilustrace. Interaktivní expozice byly vizuálně zajímavé, zábavné i poučné.

E. Urbanová

Sladovna Písek  Sladovna Písek  Sladovna Písek  Sladovna Písek  Sladovna Písek  Sladovna PísekSladovna Písek  Sladovna PísekSladovna Písek  Sladovna PísekSladovna Písek