8.B

Pražský hrad - exkurze

V pondělí 2. října 2023 se osmáci vydali do Prahy. Protože dosud málokdo z nich navštívil Pražský hrad, téma exkurze bylo jasné. Hrad, chrám sv. Víta a Královský palác snad nenechal nikoho na pochybách, že patří mezi nejkrásnější památky nejen v Evropě. Proudící davy návštěvníků toho byly důkazem. Protože i počasí nám přálo, výlet do Prahy se nám líbil.

Pražský hrad - exkurze Pražský hrad - exkurze Pražský hrad - exkurze Pražský hrad - exkurze Pražský hrad - exkurze Pražský hrad - exkurze Pražský hrad - exkurze

P. Pešková a K. Kumžáková


8. třída


Školní výlet se 7. A

Dne 13. 6. se sedmáci vypravili na školní výlet do Prahy. Zde se rozdělili do týmů a zúčastnili se únikových her, poté je čekalo sportovně prožité dvouhodinové odpoledne v Jump Aréně. Výlet se nám vydařil.

Školní výlet se 7. A   Školní výlet se 7. A  Školní výlet se 7. A  Školní výlet se 7. A   Školní výlet se 7. A  Školní výlet se 7. A


Ukliďme Česko

Žáci 7.B se zapojili do úklidové akce Ukliďme Česko. 

Ukliďme Česko


Bowling se 7. A

Bowling se 7. A  Bowling se 7. A  Bowling se 7. A  Bowling se 7. A  Bowling se 7. A


Vánoční besídka

Vánoční besídka   Vánoční besídka   Vánoční besídka   Vánoční besídka


Vánoce se blíží!

Vánoce se blíží!   Vánoce se blíží!


Den bez batohů

Den bez batohů


Den světových jazyků

Dne 25. 10. 2022 se naše třída zapojila do projektu Den světových jazyků. Třída plnila různé úkoly, po vyhlášení výsledků byla pochválena a dostala sladkou odměnu. 
Den světových jazyků

Den světových jazyků Den světových jazyků Den světových jazyků Den světových jazyků Den světových jazyků ​​​​​​​


Rychlovka na Karlově mostě a Kampě

Rychlovka na Karlově mostě a Kampě

Rychlovka na Karlově mostě a Kampě

3. října 2022 se naše třída vypravila do Prahy, kde pro nás agentura Praha hravě připravila skvělou bojovku. I když jsme přesně nevěděli, co nás čeká, všichni jsme se těšili. A nebyli jsme zklamaní. V pětičlenných skupinkách jsme odpovídali na ne zrovna lehké otázky, na jejich odpovědi nás skvěle motivoval pan průvodce, erudovaný historik. Za každou správně a rychle zodpovězenou otázku byl skupině přidělen určitý počet zlaťáků. Na mostě jsme strávili hodinu. Pak následovala bojovka na Kampě. Většina účastníků akce zde byla poprvé, ale nikdo se neztratil a všichni zodpovědně plnili zadané úkoly. Pak následovalo vyhodnocení. Všichni jsme byli pochváleni jak za naše znalosti, tak i za slušné chování. Všem se výlet líbil a těšíme se na další.

                                                                                                                                                                             Žáci 7.B a jejich třídní učitelka7.B TŘÍDA