Akce školy

Dětský den

Seznam aktivit, na které se děti mohou přihlašovat prostřednictvím on-line formuláře v edupage v pondělí 6.5. od 18:00.

Úniková hra a Bechyňská brána

Cena: Úniková hra 175 Kč + Bechyňská brána 70 Kč

Program: 8:30 setkání na Křižíkově náměstí, 9:50-12:00 úniková hra, prohlídka Bechyňské brány (Kotnov). 13:30 odjezd z Tábora a ukončení akce.

Kapacita: 18 osob

Vedoucí učitelé: Petra Pešková, Kamila Kumžáková

Vodácký výlet na Sázavu

Plánovaná trasa: Kácov → Český Šternberk (12 km)

Cena: 825 Kč/žák. V ceně je zapůjčení vodáckého vybavení (rafty pro 6 osob, vesty, barely, pádla), služby vodáckých instruktorů a cena autobusové dopravy.

Jídlo a pití: Vlastní, drobné občerstvení si budou moci pořídit na zastávce v kempu.

Odjezd 8:00, plánovaný příjezd: 17:30.

Kapacita: 40 osob

Vedoucí učitelé: Tomáš Mácha, Martin Konvalinka, Tereza Šindelářová, Kateřina Vorlová, Pavla Brožovská.

Naučná stezka Nadějkov

Odchod: 7:30 od školy.

Cena: Jízdné z Nadějkova do Jistebnice.

Program: Pěší výlet do Nadějkova po turistických stezkách (cca 8 km). Návrat autobusem v 11:00 nebo 12:40. Dohled končí po návratu do Jistebnice.

Kapacita: 30 osob

Vedoucí učitelé: Romana Švestková, Michaela Široká, Miloslava Kolihová