Akce školy

Dopravní soutěž mladých cyklistů

Po dvouleté pauze se zase mohly rozběhnout přípravy na Dopravní soutěž mladých cyklistů. Všichni žáci druhého stupně si vyzkoušeli své znalosti z pravidel silničního provozu formou testu na PC. Podle dosaženého počtu bodů bylo vybráno 25 dětí, které se zúčastnily jízdy zručnosti na silnici u jídelny, kde bylo připraveno 9 překážek, které se snažily co nejlépe a nejrychleji zdolat. 

Do I. kategorie (10 - 12 let)  postupují - Alena Bendová, Jana Kubecová, Marek Fara, Marek Petráň.

Do II. kategorie (12 - 16 let) postupují - Štěpánka Mašková, Martina Šachová, Tomáš Fara, Ondřej Hrazánek.

Tito žáci postupují do okresního kola, které se koná 20. 5. 2022 v Táboře. Zde si vyzkouší své znalosti i z první pomoci, práce s mapou a jízdu na kole na dopravním hřišti za odborného dohledu Policie České republiky.

 

Děkuji  za pomoc s přípravou překážek, měření jednotlivých časů a následným úklidem našim ukrajinským žákům.

napsala: Tereza Šindelářová

Dopravní soutěž mladých cyklistůDopravní soutěž mladých cyklistůDopravní soutěž mladých cyklistůDopravní soutěž mladých cyklistůDopravní soutěž mladých cyklistůDopravní soutěž mladých cyklistůDopravní soutěž mladých cyklistůDopravní soutěž mladých cyklistůDopravní soutěž mladých cyklistůDopravní soutěž mladých cyklistůDopravní soutěž mladých cyklistůDopravní soutěž mladých cyklistůDopravní soutěž mladých cyklistů